افتتاح حساب بین المللی از الزامات عصر حاضر می باشد. به خصوص برای افرادی که به صورت فریلنسر کار می کنند و یا درآمدهای ارزی دارند و نمی دانند چگونه می تونند درآمدهای خود را دریافت کنند و یا حتی به ایران منتقل کنند.

افتتاح حساب ارزی در ترکیه می تواند به شما دراین امر بسیار کمک کند. در بسیاری از موارد بانک ها مستر کارت و در برخی دیگر ویزا کارت فیزیکی به نام خود متقاضی صادر می کنند. عموما این کارت ها را در همه جای دنیا می توانید استفاده کنید چه زمانی که در حال حضوری هستید و یا آنلاین و چه زمانی که درصدد رزرو ماشین و یا هتل می باشد.

شما می تواند از انواع کارت ها استفاده کنید. می توانید درخواست دبیت کارت و یا کردیت کارت دهید و همچنین می توانید درخواست کارت پلاتینیوم و یا گلد کنید. موسسه الو اپلای می تواند به صورت حضوری و غیر حضوری در کمترین زمان برای شما درخواست ویزا کارت و یا مستر کارت نماید.

 کردیت کارت

کردیت کارت یکی از انواع کارت بانکی می باشد که شما می توانید برای انجام امور مالی خود از آن استفاده کنید. در کردیت کارت بر خلاف دبیت کار شما قادر هستید بیشتر از مبلغی که در حساب خود دارید انجام دهید ولیکن در پایان ماه باید تسویه کنید. در بسیاری از موارد سود بهره این کارت بسیار بالا می باشد به همین دلیل ممکن است بسیاری از افراد تمایل نداشته باشند از این نوع از کارت ها استفاده کنند.

سوابق پرداختی شما در میزان اعتباری که بانک برای حساب شما در نظر می گیرد تاثیر به سزایی دارد در صورتی که شما مشتری خوش حسابی باشید اعتباری که بانک برای حساب شما در نظر می گیرد نیز بالاتر می رود. کارت اعتباری به شما این امکان را می دهد بدون اینکه در حساب خود مبلغی داشته باشید بتوانید خود را انجام دهید.

دبیت کارت

نوع دیگری از کارت بانکی که در همه جای دنیا به وفور استفاده می شود دبیت کارت می باشد. دبیت کارت که به معنای کارت بدهی می باشد مشابه کارت های شتاب معمولی می باشد که ما هم در ایران استفاده می کنیم یعنی به محض این که انجام می دهید مبلغ آن از حساب شما در همان لحظه کسر می گردد. و به همان مقدار که حساب خود را شارژ می کنید به همان مبلغ نیز می توانید خود را انجام می دهید. در صورتی که کارت شما ویزا یا مستر کارت باشد در زمان استفاده از کارت خود دقت داشته باشید که سایت یا محلی که قصد آن را دارید نوع کارت شما را بپذیرد.

تفاوت بین دبیت کارت و کردیت کارت

قبل از هر چیز لازم به ذکر است که در بسیاری از خدمات این دو نوع کارت تفاوت اساسی با یکدیگر ندارند و به راحتی در همه جا قابل استفاده می باشند. در بسیاری از کشورها گرفتن کارت دبیت از کردیت بسیار راحت تر می باشد مثلا در کشور ترکیه ایرانیان قادر هستند بدون داشتن اقامت اقدام به گرفتن دبیت کارت کنند این در حالی است که در اغلب موارد اخذ کردیت کارت منوط به اخذ اقامت می باشد یعنی به همین راحتی ایرانیان نمی توانند کردیت کارت بگیرند.

خدمات کارت دبیت و کردیت تفاوت آنچنانی ندارد اگر چه کارت های اعتباری کارمزد بیشتری را از حساب مشتری کسر می کنند. اما لازم است بدانید یک سری از خدمات با کارت های اعتباری داده می شود به مانند اینکه در صورتی می توانید ماشین رزرو کنید که کردیت کارت داشته باشید. یا برخی از موارد با کارت اعتباری راحت تر ارائه می شود.

همچنین یک تفاوت اساسی دیگر این می باشد که کردیت کارت امکان اقساطی را برای شما فراهم می کند. سوال مهم دیگر در مورد امنیت این دو نوع کارت می باشد. در صورتی که هر دو کارت را گم کنید یا به سرقت بروند شما باید در اسرع وقت به بانک خود اطلاع دهید. 


اطلاعات جامع کارت ,کردیت ,دبیت ,حساب ,استفاده ,توانید ,کردیت کارت ,دبیت کارت ,داشته باشید ,استفاده کنید ,مستر کارت منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
حضرت معصومه سلام الله علیها نگین شهر قم شب که میشه عــمـــــران داک هیچ ابن آدم اترک برگی از انجیل شرکت سازنده پارکینگ مکانیزه طبقاتی روانشناسی مُدرن سایت آموزشی و تفریحی پی سی دیتا